Rombas – moderni tvora, paprasta aiški forma – horizontaliai sumontuoti rombo profiliai namų kiemui suteikia aiškumą ir ne vienerius metus padeda suteikti elegantiškumo šiuolaikiniai architektūrai. Šiais laikais minimalizmas, paprastumas yra užvaldęs visas įmanomas sritis, todėl skardinės tvoros, kurios atspindi minimalizmą, modernumą ir prabangą stipriai išpopuliarėjo prieš keletą metų. Skardinės tvoros pagrindinės stiprybės yra Greitis ir Kokybė, todėl tikrai nenusivilsite skardine tvora, kurią pagaminome mes.

Rombo skardinė tvora – skardinės tvoros tipas. Tai viena iš populiariausių skardinių tvorų tipų. Rombo tvora skirta klientams, kurie vertina privatumą, nes jos pralaidumas yra mažas. Rombo formos tvora iš fasadinės ir kiemo pusės atrodo panašiai. Skardinės tvoros išsiskiria savo paprastumu, minimalizmu, bet tuo pačiu ir modernumu. Rombo tvora yra labai lengvai prižiūrima. Norint palaikyti švarą reikia tik vandens ir paprasto buitinio valiklio. Pagrindiniai rombo tvoros privalumai:

Lengvas montavimas;

Ilgaamžiškumas;

Saugi, pašalinių žvilgsniams neprieinama erdvė;

Lengva priežiūra;

Norėdami mažiau laiko skirti savo tvorai, rekomenduojame įsigyti skardinę tvorą rombas, kuri reikalaus mažai dėmesio, bet tuo pačiu metu puoš jūsų namų kiemą ir puikiai atliks visas kitas tvoros funkcijas. 

Kuo išsiskiria tvora romas?

Kaip ir sako pavadinimas, rombo tvoros lentelė yra rombo formos. Rombo formos profiliai leidžia džiaugtis puikia ir panašia estetine išvaizda iš abiejų tvoros pusių. Rombo tvoros profiliai dėl savo lankstymo formos yra tvirtesni už Žaliuzi tvoros profilius. 

Tvoros lankstinius gaminame patys, todėl galimas įvairus lankstinių pasirinkimas. Jeigu turite klausimų apie tvorą Rombas, kreipkitės, pakonsultuosime ir mielai padėsime.

Skambinkite ir užsisakykite dabar!

Rombo tvoros lankstymo įranga

Tvora rombas yra lankstoma su vokiškomis automatinėmis RAS Turbobend 61.31 staklėmis, kurios užtikrina precizinį darbą. Automatinės staklės pasižymi tikslumu, kuris leidžia lankstyti detales identiškas, kuo nepasižymi rankinėmis staklėmis lankstomi gaminiai.

Produktyviai lankstome ir sudėtingus skardos gaminius.

Automatinės RAS TURBOBEND 61.31 staklės

• Automatinio lankstymo.
• Programinio, intuityviai paprasto valdymo.
• Pasižymi tikslumu, kuris leidžia lankstyti detales identiškas.
• Aukštas darbo našumas.
• Praktiškai kiekvienas standartinis ar individualaus dizaino lankstinys gali būti įgyvendintas naudojant šią mašiną.

• Specifikacijos:
Lakšto storis max. (lengvasis plienas): 1.5 mm
Darbinis ilgis: 3150 mm
Atgalinės vėžės gylis: 6 – 1000 mm
Atgalinės matuoklės tikslumas: +/- 0.15 mm
Viršutinės spynos atvėrimo aukštis: maks. 120 mm
CNC lankstymo sijos reguliavimas: maks. 5.5 mm
Darbinis aukštis: 850 mm
Oro slėgis: 5.5 bar
Pavaros galingumas: 3 kW
Greičiai:
– Viršutinio sijos prispaudimo greitis: 66 mm/s
– Lankstymo sijos greitis max .: 80 Grad/s
– Atgalinės eigos greitis: 6 – 1000 mm

Lankstymo staklės