Skardinės tvoros Žaliuzi dažnai projektuojamos statant gyvenamuosius namus, kotedžus ar ištisus gyvenamųjų namų kvartalus. Žaliuzi tvora iš išorės yra praktiškai nepermatoma. Žaliuzi tvora suteikia puikų estetinį vaizdą.

Žaliuzi tvora – tobulas tvoros pasirinkimas. Ši tvora apsaugos, papuoš Jūsų namą ir ne vienerius metus nereikalaus papildomų išlaidų jos priežiūrai. Vis dažniau Lietuvoje yra renkamasis šis skardinės tvoros dizainas. Skardinėstvoros.lt gali pasigirti Kokybiška ir patvaria tvora, kuri puoš ir saugos Jūsų kiemą.

Standartiškai „žaliuzi“ tvoros tankumas yra 10 vnt. tvoralenčių į 1 m. aukštį, norint turėti šiek tiek permatomą tvoros segmentą – 11 vnt., o visai nepermatomą – 12 vnt. į 1 m. aukštį. Pvz. jei pas jus yra 1,5 m. aukščio tvoros stulpai, norint turėti nepermatomą tvorą, į ją reikėtų montuoti 17 vnt. horizontalių tvoralenčių.

Patikimam ir estetiškai patraukliam tvoros ir/ar vartų projektui įgyvendinti naudojame aukščiausios kokybės medžiagas. Gaminant tvoros elementus naudojame cinku arba aliuminio cinku padengtą lygią skardą. Dažniausiu atveju siūlome vokišką arba itališką skardą. Skarda gali būti padengta blizgia arba matine struktūra.

Žaliuzi skardinė tvora
Žaliuzi skardinė tvora

Kuo ypatinga tvora Žaliuzi?

Pagrindiniai žaliuzi skardinės tvoros pliusai yra:

  • Ilgaamžiškumas. Visos skardinės tvoros yra laikomos ilgaamžiškomis tvoromis.
  • Lengva priežiūra. Visas skardines tvoras labai lengva prižiūrėti. Perdažyti jų nereikia, o norint pavalyti užtenka buitinio valiklio.
  • Spalvų įvairovė. Žaliuzi tvora, kaip ir kitos skardinės tvoros turi įvairią spalvų įvairovę.
  • Saugumas. Tvora Žaliuzi yra tvirta, taip pat ji apsaugo jūsų namą nuo pašalinių žvilgsnių.
  • Estetiška išvaizda. Skardinės tvoros yra modernios, sudaro prabangos įspūdį.
  • Žaliuzi tvoros kaina nėra didelė. Palyginus kokybę ir kainą, akivaizdu, kad ši tvora turi būti numeris vienas pretendentas apjuosti jūsų žemes.
Skardos lankstiniai
Skardos lankstiniai